MR. PLUG-IT STANKAFSLUITER

Stop nare afvoerlucht!

STANKPROBLEEM OPGELOST

Wanneer het waterslot niet (meer) werkt, onstaat een open verbinding met de afvoerleiding met als gevolg een nare rioollucht. Dit kan ontstaan door onderdruk in de leidingen of verdamping van het water in de sifon. Door het frequenter toepassen van vloerverwarming komt dit laatste steeds vaker voor. Met de Mr. Plug-it stankafsluiter is dit probleem zeer eenvoudig te verhelpen en behoren de nare luchtjes tot het verleden.

LUCHTDICHTE AFSLUITING

Mr. Plug-it is een éénrichtingsklep, die geplaatst wordt in afvoerbuizen om stankoverlast in sanitaire ruimtes te voorkomen. Deze klep past in iedere standaard afvoer en heeft nagenoeg geen effect op de waterdoorstroming. Het unieke vormgeheugen van het siliconenelastomeer zorgt voor een luchtdichte afsluiting waardoor, zelfs als het zwanenhalsprincipe volledig ontbreekt, een stankslot wordt gecreëerd.

ÉÉNRICHTINGSKLEP VOOR LUCHT EN WATER

ZEER EENVOUDIG TE PLAATSEN

HOGE DOORSTROOMSNELHEID

MAKKELIJK SCHOON TE MAKEN

EENVOUDIG TE PLAATSEN

Toepassing

SANITAIRE SYSTEMEN EN AFVOERPUTTEN

In alle situaties waar het traditionele stankslot niet werkt is Mr. Plug-it een uitstekende oplossing. Niet alleen als het stankslot niet functioneert door een technische oorzaak, maar ook in situtaties waar de afvoer niet frequent wordt gebruikt. Mr. Plug-it wordt om deze reden dan ook veel gebruikt voor hotels, bungalowparken en door andere logies-aanbieders.

De Mr. Plug-it technologie maakt geen gebruik van stilstaand water. Bacterieën hebben hierdoor niet de mogelijkheid om in het water te ontkiemen. In bijvoorbeeld gebouwen voor medische doeleinden is dit een voordeel. Daarom is deze stankafsluiter uiterst interessant voor iedereen die betrokken is bij het ontwerp, de bouw en het gebruik van medische faciliteiten.

TECHNISCHE GEGEVENS

MATERIAAL SILICONENELASTOMEER EN KUNSTSTOF
AFMETING INSTEEKDEEL ø 32.5 TOT 36 MM
TOEPASSING SANITAIRE SYSTEMEN / AFVOERPUTTEN MET AFVOERBUIS 40 MM. BIJ TOEPASSING MET RUBBER VERLOOPRING AFVOERBUIS TOT 50 MM.
WEERBAARHEID BESTAND TEGEN HUISHOUDELIJKE SCHOONMAAKMIDDELEN

MAKKELIJK SCHOONMAKEN

Renoset

INHOUD RENOSET

MR. PLUG-IT STANKAFSLUITER

RUBBER VERLOOPRING

TUBE SILICONENVET

INSTRUCTIES VOOR INSTALLATIE

LUCHTDICHTE AFSLUITING

Referenties

'De Mr. Plug-it stankafsluiter is een betaalbare en snelle oplossing gebleken om stankproblematiek tegen te gaan.'

Woningstichting Domein, Eindhoven

'We waren op zoek naar een oplossing voor het droogvallen van de afvoerputjes in de minder druk bezette kamers. De Mr. Plug-it was hierin een uiterst simpele maar zeer doeltreffende oplossing.'

Isala klinieken, Zwolle

'Na een test waarbij de stank direct weg was, hebben we inmiddels al onze douchegoten voorzien van een Mr. Plug-it stankafsluiter.'

Hotel Arena, Amsterdam

Dealers

Vind via Provincie en plaatsnaam het adres van uw Mr. Plug-it dealer. Momenteel alleen via de Wildkamp filialen te bestellen.

Hoogeveen

A.G. Bellstraat 31a

7903 AD

0528 24 05 40

hoogeveen@wildkamp.nl

Beilen

Ossebroeken 18

9411 VR

0593 54 27 89

beilen@wildkamp.nl

Emmen

Phileas Foggstraat 29

7825 AK

0591 67 66 00

emmen@wildkamp.nl

Dronten

De Schipbeek 47

8253 RD

0321 38 17 73

dronten@wildkamp.nl

Emmeloord

Escudo 27

8305 BM

0527 23 90 08

emmeloord@wildkamp.nl

Drachten

Jade 14-16

9207 GL

0512 54 57 54

drachten@wildkamp.nl

Sneek

Leidekkersstraat 1

8601 VE

0515 33 57 42

sneek@wildkamp.nl

Winsum

St. Michaelsberch 2

8831 ZM

0517 34 23 30

winsum@wildkamp.nl

Heerde

Kanaaldijk 12

8181 SC

0578 69 23 33

heerde@wildkamp.nl

Heteren

Muskushouwsestraat 12

6666 MC

026 474 38 80

heteren@wildkamp.nl

Aalten

Weverij 9

7122 MS

0543 47 03 99

aalten@wildkamp.nl

Apeldoorn

Nagelpoelweg 57

7333 NZ

055 301 45 16

apeldoorn@wildkamp.nl

Borculo

Korenbree 2

7271 LH

0545 27 27 95

borculo@wildkamp.nl

Ermelo

Telgterweg 288

3853 NS

0341 55 22 65

ermelo@wildkamp.nl

Terwolde

Deventerweg 5

7396 AX

0571 29 12 05

terwolde@wildkamp.nl

Tiel

Lutterveldweg 1

4005 LD

0344 60 52 96

tiel@wildkamp.nl

Wehl

Didamseweg 28A

7031 AM

0314 68 33 19

wehl@wildkamp.nl

Zaltbommel

Valeton 37

5301 LW

0418 51 20 97

zaltbommel@wildkamp.nl

Zutphen

Zonnehorst 15

7207 BT

0575 46 90 64

zutphen@wildkamp.nl

Groningen

Wasaweg 26

9723 JD

050 364 00 42

groningen@wildkamp.nl

Roden

Exportweg 5

9301 ZV

050 501 36 66

roden@wildkamp.nl

Veendam

Orionweg 9

9641 MN

0598 63 31 81

veendam@wildkamp.nl

Roermond

Thomas Alva Edisonweg 5

6045 GN

047 547 55 33

roermond@wildkamp.nl

Susteren

Handelsweg 6

6114 BR

046 449 27 60

susteren@wildkamp.nl

Beringe

Biesen 1

5986 PC

077 306 08 06

beringe@wildkamp.nl

Geleen

Hofkamp 17

6161 DC

046 423 31 11

geleen@wildkamp.nl

Echt

Nobelweg 8

6101 XB

0475 78 31 12

echt@wildkamp.nl

Hardenberg

Kollergang 3

7773 NG

0523 23 18 00

hardenberg@wildkamp.nl

IJsselmuiden

Tasveld 5

8271 RW

038 33 885 27

ijsselmuiden@wildkamp.nl

Raalte

Zompstraat 7

8102 HX

0572 36 24 32

raalte@wildkamp.nl

Steenwijk

Korte Baan 22

8331 LA

0521 34 40 24

steenwijk@wildkamp.nl

Colmschate

Smeenkhof 8

7429 AX

0570 54 31 02

deventer@wildkamp.nl

Enschede

Najaarsweg 29

7532 SK

053 461 07 47

enschede@wildkamp.nl

Vriezenveen

Almeloseweg 51

7671 RC

0546 56 76 53

vriezenveen@wildkamp.nl

Zwolle

Voltastraat 15

8013 PM

038 460 54 88

zwolle@wildkamp.nl

Rijen

Europalaan 8

5121 DJ

0161 23 20 21

rijen@wildkamp.nl

Rucphen

Sprundelseweg 37A

4715 RB

0165 34 81 93

rucphen@wildkamp.nl

Veen

Bagijnhof 72

4264 AZ

0416 69 52 95

veen@wildkamp.nl

Veghel

Doornhoek 3720

5465 TA

0413 36 66 78

veghel@wildkamp.nl

Heiloo

De Hoefsmid 7

1851 PZ

072 532 31 33

heiloo@wildkamp.nl

Nieuw Vennep

Luzernestraat 13a

2153 GM

025 28 309 80

nieuw-vennep@wildkamp.nl

Purmerend

Kwadijkerkoogweg 8

1442 LA

0299 42 11 00

purmerend@wildkamp.nl

Enkhuizen

De Dolfijn 42

1601 MG

0228 32 27 15

enkhuizen@wildkamp.nl

Winkel

Winkelerzand 13

1731 LR

0224 54 22 06

winkel@wildkamp.nl

Soest

Nieuwegracht 1A

3763 LP

035 588 59 10

soest@wildkamp.nl

Goes

Pearyweg 27

4462 GT

0113 27 07 07

goes@wildkamp.nl

Boskoop

Italiëlaan 10

2391 PT

+31 172705203

boskoop@wildkamp.nl